PSIHOLOĢIJA

Pats svarīgākais – ZINĀT, KA TIKAI UN VIENĪGI PAŠI ESAM ATBILDĪGI PAR SAVU VESELĪBU! Neuzvelsim vainu ārstiem, nevaļai un nezināšanai! Vai ejam uz asins analīzēm, kardiogrammu, ultrasonogrāfiju un citām pārbaudēm 1x gadā? Sievietes pie ginekologa? Mums ir bail no diagnostikas, kad varam uzzināt slimību cēloņus? Bet, SEKAS, mums taču būs jāuzzina! Man ir jautājums – kas ir labāk? Uzzināt cēloņus un novērst tos, vai sekas, kuras, bieži vien vairs nav novēršamas? PADOMĀJIET!

 

UZTURS 

EIROPĀ krasi pasliktinās veselība tieši uz uztura fona, tur nav naturālā piena, krējuma, sviesta, biezpiena u.c. produktu. Tehnologi un ķīmiķi izdara dažādus atklājumus, lai produkti ilgāk saglabātos, jo no tā ir atkarīga peļņa! Bet ko mēs saņemam no šiem produktiem? Skābu vidi organismā un neko noderīgu šūnām! Mūsu organismu ir veidojusi DABA un dabisko ābolu ēd tārpi, bet veikalā -nē! Tad jājautā, kas tajā ir iekšā, ka pat tārps neēd? Dabā nav brīnumu, viss dabīgais bojājas! Mēs nākam no DABAS un mūsu organisms pazīst TIKAI DABAS PRODUKTUS! Mūsu kuņģis un zarnu trakts ir vesels kombināts, kas uzturu pārvērš par vielām, kuras nepieciešamas mūsu organismam -asinīm, kauliem, smadzenēm, acīm, sirdij u.c. Mūsdienu produkti ir tehnoloģiski pārstrādāti, rafinēti, konservēti, saldināti, ķīmiski konstruēti ar mērķi – lai būtu garšīgi, ilgāk uzglabātos, jo no tā ir atkarīga peļņa! Un mēs, piegrūžam savu kuņģi pilnu (garšīgi!), neievērojot normālu gremošanas trakta darbību, kā arī cerot, ka „liekais’’ aizies. Tomēr tas tā nenotiek! Nepārstrādātās produktu atliekas piesārņo organismu un to labprāt izmanto mūsu „īrnieki” – parazīti, kuri aizņem arvien lielāku vietu mūsu organismā.

Kurš sakošļā kumosu 33x? Nesagremota, tātad ar siekalām nepārstrādātā barība nonāk zarnu traktā, kur tā rūgst.

Nedrīkst ēst ēdienu, kas ir karstāks par 40º, jo kuņģī pazeminās skābe, un ja mēs to darām 3 dienas, šūnas iet bojā un neatjaunojas. Olbaltumvielas noārdās jau pie 60º.

Par uzturu varētu runāt diennakti no vietas!

 

Ū D E N S

Ar ūdeni ir daudz bēdīgāk…

Pasaulē ir 96 000 dzīvu būtņu un tikai CILVĒKS NEDZER ŪDENI, kā arī ēd produktus, kas marinēti, modificēti utt.

Mūsu senči tā nedarīja, tātad mēs paši nolēmām mainīt savu dzīvi… Pie kā esam nonākuši?…

Saviem bērniem nedodam tīru ūdeni jau no mazotnes, aizbildinoties, ka ir sulas ”bez konservantiem”, jo nezinām, ko tas nozīmē – patiesībā – tie ir vēl neatklāti konservanti sertificētājiem uz to taču strādā pasaulslavenie ķīmiķi un sulu tehnoloģija ir ļoti attīstīta! Piem., apelsīnu sula tetrapakās glabājas gadiem, tā ir salda un garšīga… taču dabā tā nemēdz būt! Dzirkstošie, gāzētie dzērieni – uzlejiet tos puķēm un pavērojiet! Mēs dzeram visu, kas ir skaists un garšīgs, bet kāpēc paliekam arvien slimāki??? Ja gribat dzīvot normāli, tad dariet visu, lai nepaliktu akli, kurli utt.!

Sakarsuši dzeram aukstu ūdeni, bet mūsu šūnas to nevar uzņemt aukstāku par +22º. Uzdzeram ēdienam – lai zarnu traktā labāk rūgtu???

IR PAR KO PADOMĀT un rosināt domāt savus tuviniekus, draugus un paziņas!

 

PARAZĪTI

ĪRNIEKI MEKLĒ DZĪVOJAMO PLATĪBU…

Katru gadu zāļu tirgū parādās arvien jauni nosaukumi, tās kļūst daudzveidīgākas, dārgākas un to blakusiedarbība aizvien nesaprotamāka. Īstenība ir tāda, ka lielākā daļa zāļu, pirms pazust no tirgus, paspēj izkropļot tūkstošiem cilvēku. Bet daļa no tām, kas paliek, ir ar ļoti nopietnām blakus iedarbībām.

ASV biļetenā ”SECRETS OF ROBUST HEALTH” (tulk. STIPRAS VESELĪBAS NOSLĒPUMI), bija informācija, kas daudziem no mums nebūs patīkama. Bet tas ir tieši tas, kā skaidro šī ziņojuma autors IOSIFS JAKUBOVSKIS, ko jūs NEKAD NEDZIRDĒSIET no sava ārsta.

Šis ziņojums par “noslēpumainās pasaules klusējošiem slepkavām” – parazītiem, satrieca amerikāņus. Kā tik bagātā un labklājības pilnā zemē, var būt problēma, kas saistīta ar parazītiem, dzīvojošiem cilvēka organisma dzīlēs?! NETICAMI!

Amerikāņi bija pārsteigti, cik ļoti nāvējoši parazīti ietekmē cilvēka veselību.

Dr. ROSS ANDERSONS raksta: ”Es uzskatu, ka vislielākā problēma cilvēces vēsturē ir parazīti, kurus NEDIAGNOSTICĒ! Es saprotu, ka šis paziņojums ir pārdrošs, taču tas ir balstīts uz manu 20 gadu darba pieredzi.”

 

Kas ir PARAZĪTS? Tas ir organisms, dzīvojošs uz sava saimnieka – mana vai jūsu rēķina. Tas dzīvo mūsu organismā, paralēli mums. Barojas ar mūsu enerģiju, asinīm, mūsu šūnām, pārtiku. Viņi aprij vitamīnus, uztura bagātinātājus un visu pārējo, ko mēs esam uzņēmuši, rūpējoties par savu veselību. Tajā pašā laikā, tie piesārņo mūsu organismu ar saviem izkārnījumiem.

Cilvēks var būt ”saimnieks” pāri par 90 dažādu veidu parazītiem, kas ir dažādu izmēru – no mikroskopiskiem līdz vairāku metru gariem. Un pretēji apgalvojumam, ka tie parasti ir tikai zarnās, tos

var atrast JEBKURĀ ORGANISMA DAĻĀ – plaušās, aknās, sirdī, muskuļos, locītavās, ādā, smadzenēs, asinīs un arī acīs!

KĀ JŪS VARAT INVAZĒTIES?

Pazīstamais ārsts, daudzu medicīnisko grāmatu autors – ZOLTANS RONA raksta: ”Arvien vairāk iespēju invazēties ir starptautiskie ceļojumi, netīrie ūdeņi, pārtika, pārlieka antibiotiku un ķīmisko vielu izmantošana…” Liela parazītu koncentrācija vērojama cūkgaļas produktos, to izstrādājumos. Kā arī liellopa un vistas gaļas izstrādājumos. Invazētas ir pat zivis! Protams, šie paziņojumi ir nepatīkami visiem, kas uzturā pārsvarā lieto gaļu. Tāpat invazēties var arī ar slikti nomazgātiem augļiem un dārzeņiem. Un nedrīkst aizmirst arī mājdzīvniekus, kuru organismā dzīvo vairāku veidu parazīti. To oliņas nokļūst apkārtējā vidē ar izkārnījumiem, kā arī atrodas spalvās, ķetnās. Cilvēks no dzīvnieka invazējas ne tikai kontaktējoties, bet arī no gaisa un zemes. Sevišķi bīstami tas ir cilvēkiem ar zemu imunitāti, bērniem un grūtniecēm. Šajā ekoloģiski smagajā situācijā, mēs ne tikai panācām, bet pat pārtrumpojām ASV pēc parazītu satura mūsu organismā.

Viena no populārākajam grāmatām par parazītiem – ANNAS LUIZAS „UZMINI, KAS ATNĀCA UZ PUSDIENĀM?”, lasām: ”Ar cūkas lenteni, cilvēki invazējas, lietojot neizceptu cūkgaļu, auksti kūpinātas desas un gaļu. Mūsu organismā parazītu oliņas attīstās, ceļo pa asinīm, limfu, iekļūstot muskuļaudos, orgānos, sirdī, smadzenēs. Tur iziet savu kārtējo attīstības ciklu, ievainojot audus un gļotādu, daži no tiem barojas ar mūsu asinīm.

Bieži vien, cilvēks pat neiedomājas, ka paralēli kāds var dzīvot viņa organismā! Šajā sakarā dr. ANDERSONS raksta: ”Atbilde ir vienkārša. Parazīta mērķis – noslēpt savu eksistenci. Viņš ir gudrs, viltīgs, dzīvo tā, lai būtu nepamanīts, jo tendēts uz izdzīvošanu, vairošanos un attīstību. Kā tad viņi spēj dzīvot, lai mēs tos nepamanītu? Tradicionāli parazītus meklē izkārnījumu analīzēs. Taču tur tos atrod tikai tad, ja izmeklēšanas brīdī tas nokļūst mikroskopa redzes laukā. Tas notiek reti.”

Cilvēks, kas izjūt savu organismu, spēj noteikt parazītu klātbūtni. Tādu cilvēku gan ir maz. KĀPĒC? Tāpēc, ka vairākums ir pieradis pie sāpēm muskuļos, locītavās, alerģijas, nervozitātes un miega traucējumiem, hroniska noguruma, biežām saaukstēšanās u.c. slimībām, uzskata to jau par normu. Lūk, tāpēc – NEKAD nespēs sajust savu “īrnieku” klātbūtni!

PARAZĪTU KLĀTBŪTNES PAZĪMES.

Simptomu ir bezgalīgi daudz, jo šie viltnieki prot loti labi maskēties. IETEIKUMS: attīrīt organismu, ja ir slimības, kam tradicionālā medicīna nepalīdz.

 

VISIZPLATĪTĀKĀS SLIMĪBAS:

 1. CIETA VĒDERA IZEJA: smaga cērmju infekcija bloķē žultsvadu un zarnu ceļus;
 2. CAUREJA: daži parazītu veidi (īpaši protozoīdi) cilvēka audos izdala vielas, kas līdzīgas hormoniem, kā rezultātā, pastiprinās NaCl izdalīšanās;
 3. GĀZES un UZPŪŠANĀS: parazitējošie tievajās zarnās izsauc zarnu sieniņu iekaisumu.
 4. „NERVOZA” KUNGA SINDROMS: parazīti var noklāt visu zarnu sieniņas, kas noved pie

zarnu trakta slimību buķetes;

 1. SĀPES LOCĪTAVĀS un MUSKUĻOS: zināms, ka parazīti var migrēt, ar mērķi, iekapsulēties locītavu un muskuļu šķidrumā. Pie šīs darbības, cilvēks jūt sāpes, ko bieži notur par artrītu. Sāpes, locītavu un muskuļu iekaisumi – var būt ari audu barošanas sistēmas izjukšanas rezultāts;
 2. ANĒMIJA: daži zarnu trakta parazītu veidi, piesūcas pie zarnu gļotādas un izsūc barības vielas no saimnieka organisma. Liels to daudzums var izsaukt asins zudumus, kā rezultātā var būt anēmija. Ir arī asinssūcēji – parazīti. Piem., askarīds diennaktī izdzer 40ml asins!
 3. ALERĢIJA: parazīti var kairināt zarnu gļotādu, kas paaugstina risku, asinīs iekļūt lielu, nepārstrādātu molekulu daudzumu;
 4. ĀDAS PROBLĒMAS: zarnu parazīti var izsaukt nātreni, izsitumus, ekzēmu, papilomas, dermatītus, ādas čūlas u.c.;
 5. GRANULEMMAS: iekaisuma perēkļi, kas iekapsulē parazītu bojā gājušās olšūnas. Biežāk sastopamas resnajās un taisnajās zarnās, kā arī plaušās, aknās, vēdera dobumā, dzemdē;
 6. NERVOZITĀTE: vielmaiņas produkti un toksiskas vielas, ko izdala parazīti, var traumēt CNS. Dr. Gittelmans raksta, ka populārā operzvaigzne Marija Kallasa ļoti cieta no svara un ādas problēmām, un pie vainas izrādījās cērmes!
 7. BEZMIEGS: biežās atmošanās naktīs, īpaši no 2.00 -3.00, var būt organisma mēģinājumi atbrīvoties no toksiskām vielām caur aknām, jo šajā laikā aknas ir aktīvas. Vēl var būt arī dažu parazītu izeja, kas izraisa nemieru.
 8. ZOBU GRIEŠANA: tā ir nervu sistēmas reakcija uz svešiem kairinājumiem, sevišķi novērojama bērniem.
 9. HRONISKS NOGURUMS: nespēks, apātija, depresija, pazemināta uzmanības koncentrācija, atmiņas zudumi, arī tam var būt saistība ar parazītiem, jo ir slikta olbaltumvielu, tauku, vitamīnu A un B12 uzsūkšanās.
 10. IMUNITĀTES PAZEMINĀŠANĀS: parazītu klātbūtne izsauc pastāvīgu imūnsistēmas stimulāciju, kas ar laiku to pazemina, kā arī imūnglobulīna Lg A izdalīšanos. Tādējādi atveras ceļš vīrusu un baktēriju infekcijām.

Par parazītu eksistenci var norādīt arī – svara palielināšanās vai zudums, pastāvīga bada sajuta, slikta garša mutē, smaka no tās, epilepsija, diabēts, astma, migrēnas un pat sirds slimības.

 

               MĒS VIENKĀRŠI NENOVĒRTĒJAM PARAZĪTUS, TO DARBĪBAS REZULTĀTUS,

UN PAT NEMĒĢINĀM RISINĀT ŠO PROBLĒMU!

 

MEDIKAMENTI

NEAICINU TOS NELIETOT! Ir akūti gadījumi, kad tie ir nepieciešami. Amerikāņi saka: ’Lai nodzēstu ugunsgrēku vienā miskastē, ir vajadzīgs vesels vagons citu sārmu!” Taču daudzi tos lieto pārspīlēti, lielā daudzumā un pie vis mazākām vainām. Kas ir sāpes? Tas ir signāls, ka organismā ir izmaiņas – tas sauc palīgā, bet mēs nomācam tās, lai netraucē!

Ķīmiskiem preparātiem ir blakusiedarbības, tas nevienam nav noslēpums, bet vai zinām, ka ir medikamenti, kas noārda kaulu smadzenes: analgīns, dimedrols, amidopirīns, tetraciklīns un tas ir pierādīts! VIELA PĀRDOMĀM! 

 

KAITĪGIE IERADUMI

…daži jau ir kā paražas!

Tie ir ne tikai alkohols, cigaretes, narkotikas, bet arī ķīmiskie līdzekļi, kuru uzdevums saglabāt pārtiku pēc iespējas ilgāk lietojamu. Mēs to lietojam arvien lielākos daudzumos, kas rada lielas ciešanas pašiem. Mēs sev rokam kapu ar karoti, jo ēdam arvien lielākas porcijas, ātri, nesakošļājot barību, lasot, pie televizora un pat risinot biznesa lietas pie pusdienām! Atceros bērnībā vecmāmiņa blieza ar karoti pa pieri, ja ēdot, grozījos un runāju! Pavērojiet!

Kad cilvēki atjēgsies un sapratīs, ka NEDRĪKST DABĪGOS PRODUKTUS AIZSTĀT ar surogātiem, jo organisms tos nepieņem! Mēs skrienam prom no Dabas un vēl pieņemam no citām tautām slikto. KĀPĒC? Piem., čehi lieto tikai savā valstī ražotos produktus!

Daudzi ļoti labi cilvēki aprauj savu ceļu tāpēc, ka NESPĒJ un NEVĒLAS ATBRĪVOTIES no sīkiem ikdienas IERADUMIEM.

TĒVREIZĒ ir teikts: „… un neieved mūs kārdināšanā…” 

 

IEDZIMTĪBA

Ja mātei ir cukura diabēts – cik karotes cukura jūs berat krūzē? Kādus ēdienus un dzērienus lietojat? Ja kāds no tuviniekiem ir miris ar išēmiju, pievērsiet vairāk uzmanības  savai sirdij!

Uzziniet vairāk par sev tuvajiem un neaizmirstiet pārbaudīties! 

 

KUSTĪBAS

Šajā gadsimtā mēs pārsvarā sēžam – darbā, transportā… Rezultātā – hemoroīdi u.c. kaites, jo iegurnī necirkulē asinis! Daži aizbildinās, ka „izvingrojas”, veicot dažādus darbus mājās, taču tad tiek nodarbinātas tikai dažas muskuļu grupas. IR JĀVINGRO! 

 

TRAUMAS

Dzīvei svarīgi orgāni – galvaskauss, mugurkauls, astes kauls, kam nepelnīti maz pievēršam uzmanību, bet veltī! Piem., nokrīt mazs bērns, it kā nekas, redzamas vainas nav, bet ap gadiem 20 sāk sāpēt galva… iemeslu nevar atrast. Tā ir bērnībā neizārstēta trauma! Bērnam nepareizs acu izvietojums – operē, bet patiesībā 90% tās ir galvaskausa izmaiņas.

Dažviet esam pārgalvīgi un neaprēķinām, ko varam. Ziemā slidens, bet dāmas iet augstpapēžu apavos… tā gan ir psiholoģiska trauma… 

 

EKOLOĢIJA

GAISS.ŪDENS.UZTURS.

Hlorētu ūdeni vāram, lai pasargātu sevi, bet nezinām, ka hlors nekur nepaliek, uzvārīts, tas ir vēl kaitīgāks organismam. Mazgājam traukus ar „FAIRY”, kuru nevar noskalot, darot to 35x! IEDZIĻINĀSIMIES, kas ir ap mums!

 

BIOENERĢIJA

Žurkas neēd čipsus, jo paliek aklas, viņām nostrādā biorezonanse. Arī cilvēkam ir savs biolauks, tas ir zinātniski pierādīts. Skaudība, greizsirdība, dusmas, nenovīdība, ar to mēs ne tikai kaitējam otram, bet tanī pašā laikā arī mūsu organisms izstrādā hormonus, kas noārda aknu, aizkuņģa dziedzera šūnas. MĀCIETIES PRIECĀTIES PAR CITA VEIKSMI UN PANĀKUMIEM, PAŠIEM KLĀSIES LABĀK!

JĒZUS, teikdams: ”Mīliet savus ienaidniekus!” nebūt nav sludinājis liekulības mācību, bet gan 21.gs. MEDICĪNAS principu. Pat vislabākie skaistumkopšanas saloni nespēj tā uzlabot cilvēka izskatu, kā maigums, mīlestība un prieks.

DVĒSELES attīrīšana ir nepieciešama tāpēc, ka medicīna joprojām ir bezspēcīga pret slimībām, kuras izraisa emocijas – bailes, raizes, nemiers, bezmiegs, izmisums, cerību zaudēšana, naids.

Vēl JĒZUS māca, ka mūžībai no svara ir tikai tas, ko darām citu labā.

“DARI LABU UN TU IZNĪDĒSI ĻAUNO!” 

 

L A I K S 

Netērējiet laiku, darot kaut ko ātri, jo panākumi var būt tikai tad, ja darāt to sistemātiski! Tas ir ilgi un grūti.

Taču – KO VARI IZDARĪT ŠODIEN, NEATLIEC UZ RĪTU!