OLGA BUTAKOVA, ārste ar 30 gadu stāžu, ANO STARPTAUTISKĀS INFORMĀCIJAS AKADĒMIJAS akadēmiķe, PATRISA LUMUMBAS vārdā nosauktās VESELĪBAS AKADĒMIJAS TAUTU DRAUDZĪBAS UNIVERSITĀTES vadītāja, ATJAUNOJOŠĀS MEDICĪNAS INSTITŪTA galvenā ārste:

UZ KO BALSTĪTIES MEDICĪNĀ, DZĪVĒ, VESELĪBAS UN ENERĢĒTIKAS SAGLABĀŠANAS JOMĀ?

Dzīvē ir KONSTANTES, kas darbojas pēc kosmiskajiem VISUMA likumiem, ko cilvēki piefiksējuši un pieņēmuši kā loģisku likumsakarību, kas nav atkarīgas no mums, kuras mēs nevaram ietekmēt, kuru ritmu, ieprogrammētu DNS, nosaka RADĪTĀJS.

Pukst mūsu sirds. Kas šajā gadījumā ir svarīgākais, sirds RITMS vai citi rādītāji? Un kas šo ritmu ir noteicis, un kādēļ tieši tādu?- Uz to vēl atbildes nav.

Mēs esam veidoti pēc kaut kāda UNIKĀLA tehniska projekta, bet, KAS mūs veidojis – atbildes nav. Tas, ka mēs neesam radušies no pērtiķiem – nenoliedzami. Tas, ka mūs radījis RADĪTĀJS – arī ir skaidrs.

Bet kā VIŅŠ mūs radīja? Mums ir rokas, kājas, galva, maņu orgāni un iekšējie orgāni. Kad cilvēkam ir vesela nervu sistēma, viņš dzīvo HARMONISKU dzīvi, bet, ja dzīve ir DISHARMONISKA – cilvēkam nervu sistēma nav sakārtota. Bet, kas ir primārais nervu sistēmā: cilvēka uzvedība, vai kas cits?

CILVĒKS – tā ir milzīga pašpārvaldes sistēma, kuras sirdī ir ATOMS, bet ap to ir VIDE, mēs ejam soli pa solim: ATOMS – MOLEKULA – AUGSTI MOLEKULĀRI SAVIENOJUMI – ŠŪNA – AUDI – ORGĀNS –  ORGĀNU SISTĒMA = DZĪVE, bet tālāk – VIDE. Kas mūs visus vieno, neskatoties, ka katram ir sava DNS, savs ārējais veidols, sava enerģētika?

Izrādās – mums ir vienādas KONSTANTES!

Ir 12 PAMATKONSTANTES, kuras ir neatkarīgas no mums.Uz tām mēs varam balstīties savās domās, vārdos, darbos, sekojot un atjaunojot tās.

Mēs un VIDE = viens un tas pats – kas mūsos, tas VIDĒ ap mums. Ja VIDE = GAISS + ŪDENS, tad arī mums tie ir. Ja VIDĒ ir 70 minerāli, tie ir arī mums. Ja VIDĒ ir augu valsts barība – tā sašķeļas, tā būs arī mums.

Tas, kas ir mums, būs arī VIDĒ – mēs apēdam – pārstrādājam un izmetam atpakaļ VIDĒ. VIDĒ tas viss pārveidojas, un mēs to saņemam atpakaļ – cirkulācija!

Unikāli ir tas, ka VIDE pastāvīgi mainās, bet mēs paliekam nemainīgi!

Vienīgais veids kā izdzīvot pastāvīgi mainīgajā VIDĒ – saglabāt savu INDIVIDUALITĀTI! To saglabāt mums palīdz – KONSTANTES = VESELĪBAS NORMAS, tās ir nemainīgas no cilvēka dzimšanas līdz nāves stundai, un tās ir raksturīgas mūsu bioloģiskajai sugai.

 

          I. KONSTANTE – ARTERIĀLĀ ASINSSPIEDIENA norma ir 120/80mm.

Katra cilvēka individuāla norma var būt nedaudz augstāka – cilvēkiem gados, bērnam – zemāka. Taču vidēji 120/80. Tikai šajās spiediena robežās, šīs KONSTANTES darbība ļauj paņemt skābekli no gaisa, izšķīdināt to ŪDENĪ un optimāli piesātināt asinis ar skābekli. Ja šī konstante ir svārstīga, cilvēks ir slims.

          II. KONSTANTE – IEELPU SKAITS (ritms, kādā skābeklis tiek uzņemts no gaisa) vidēji 16 ieelpas minūtē. Paskrējām – 26 ieelpas, pagulējām -14, bet vidēji 16 VISIEM!

          III. KONSTANTE – SIRDS RITMS (PULSS) – 78 sitieni minūtē. VISIEM 7,5 miljardiem tas ir optimālais ātrums, ar kādu skābeklis no plaušām ar asinīm tiek piegādāts līdz katram orgānam. Ātrums, ritms, arteriālais spiediens – tas viss nav saistīts ar sirds – asinsvadu sistēmas stāvokli,- tas ir RITMS, kas noteikts no ”augšas”, un mūsu sistēma ir pielāgota šim ritmam. Dzīvot citā ritmā ilgi un laimīgi  nav iespējams!

          IV. KONSTANTE – HEMOGLOBĪNS – 130 mg/l. Šie ir daudzuma rādītāji, tie runā par kvalitāti. Bet, pārejot no daudzuma uz kvalitāti, mainās struktūra, nonākot ANTIREZONANSĒ – orgāni iet bojā. HEMOGLOBĪNS norāda uz skābekļa daudzumu organismā, kas ir nemainīgs un šūnas ar to ir apgādātas. Ja hemoglobīns nokrīt 120 – 110 – 90 – cilvēks dzīvo nestabili – paātrinās pulss (trūkst skābekļa), palielinās ieelpu skaits, sāk svārstīties asinsspiediens – harmonija ir zudusi.

          V. KONSTANTE – BILIRUBĪNS 21 μmol/l – tas ir asins toksiskās pakāpes rādītājs, pārstrādāto mirušo eritrocītu daudzums.  Cilvēka organismā ik dienas iet bojā 300 miljardi eritrocītu. Tie ir jāsašķeļ, jāpārstrādā, jāizvada no organisma un jārada jauni. BILIRUBĪNA daudzums norāda, cik kvalitatīvi šis process norisinās: cik atmirst, cik atjaunojas, cik kvalitatīvi strādā AKNAS un NIERES, kā norit organisma pašattīrīšanās. Ja rādītājs paaugstinās – 22 – 23 – 24 – organisms sāk iet bojā, jo katra KONSTANTE ir cieši saistīta ar pārējām, un viena novirze izraisa nākamo ķēdes reakciju.

          VI. KONSTANTE – URĪNS – 1,5l/diennaktī, ĪPATSVARS – 1020 ar SKĀBU pH reakciju. Ja urīna daudzums un kvalitāte svārstās, tam ir piemaisījumi (nosēdumi) – nieru izvadsistēma nestrādā, vai strādā ar novirzēm un to nepieciešams atjaunot.

          VII. KONSTANTE – SVARS=AUGUMA 100cm(+/- 10kg). Šī konstante ir organisma ŪDENS un ENERĢIJAS rezerve, ko kontrolē hormoni.

          VIII. KONSTANTE – Cukura līmenis asinīs – 5,5 μmol/l – tā ir OPERATĪVĀS ENERĢIJAS rezerve katrai dienai. Aknas ņem šo cukuru un veido no tā enerģiju šūnām – glikoigēnu, tā ir „degviela”, uz kuras cilvēks strādā.

          IX. KONSTANTE – pH – skābju sārmu līdzsvars asinīs – 7,43. Tā ir dzīvības sārmainā vide, 7,1 – nāve – pēkšņi, momentā nenoskaidrotos apstākļos, kas saucas „akūta sirds – asinsvadu nepietiekamība”. Nekas nespēj glābt, tikai neatliekama pieslēgšana pie sistēmas NEKAVĒJOTIES 1,5l SĀRMAINA FIZIOLOĢISKA šķīduma ievadīšana vēnā. 90% produktiem, ko mēs lietojam uzturā, un 90% dzērieniem, ir SKĀBA pH reakcija!

          X. KONSTANTE – Leikocīti 4,0 – 4,5 tūkstoši – tā ir mūsu INDIVIDUALITĀTE. Ja mūsu organismā nonāk svešķermeņi – vīrusi, baktērijas, sēnītes, tie tiks iznīcināti. Taču, ja agresija ir ļoti spēcīga, mēs sākam iet bojā, jo strauji zaudējam savas aizsardzības rezerves.

          XI. KONSTANTE – Ķermeņa temperatūra = 36,6º, šādā temperatūrā ūdens kristāls atrodas stabilā stāvoklī un tas nodrošina visu organismā notiekošo oksidācijas un atjaunošanās procesu noriti. Ja ķermeņa temperatūra ir 40º – ūdens kristāli sairst – cilvēks mirst. Tº = 35,5 – kristāliskais režģis ir nestabils.

          XII. KONSTANTE – HOLESTERĪNS = 6,0 μmol/l.

 

Visas KONSTANTES ir izmērītas, piefiksētas, pēc tām ORIENTĒJAS ĀRSTI! PALDIES DIEVAM!

Taču visvairāk zināt KONSTANTES ir vajadzīgs zināt JUMS! ZINĀT un SEKOT, vai tās ir NORMĀ! Jebkura novirze – tā ir SLIMĪBA!

SLIMĪBA – tā ir JŪSU PERSONĪGĀ problēma, jo atjaunot tās Jums nevarēs neviens ārsts.

Tas ir Jūsu dzīves veids, Jūsu domāšanas un darbības stils.

 

Katra KONSTANTE ir noteiktas sistēmas sastāvdaļa:

Par hormoniem (svaru) atbild reproduktīvā sistēma,

Par cukuru – endokrīnā sistēma (aizkuņģa dziedzeris),

Par leikocītiem – limfātiskā sistēma,

Par temperatūru – imūnsistēma, jo nepastāvīga Tº novājina imūnsistēmu,

Par holesterīnu – CNS, smadzenes un perifērā nervu sistēma.

Neirona un citu šūnu apvalks sastāv no holesterīna, kas ir enerģijas rezerve, kas tiek tērēta CNS darbībai,

Par pH līmeni atbild VISS ORGANISMS, taču drūp kauli – galvenā Ca glabātuve, jo Ca tiek ņemts no kauliem, locītavām un saitēm, ja mēs to nepapildinām

 

 1. Arteriālais asins spiediens – tā ir CNS – ūdens spiediena regulācija organismā.
 2. Ieelpu skaits – elpošanas sistēma (ES) – ritms, kādā skābeklis tiek šķīdināts ŪDENĪ, skābekļa padeves intensitāte caur ūdeni.
 3. Sirds – asinsvadu sistēma (SAS) – pulss – ŪDENS padeves ātruma regulācija.
 4. Asinsrades sistēma (ARS) – hemoglobīns – asins ķermenīšu blīvuma regulācija pa enerģiju nesošām struktūrām (cik ŪDENĪ ir asins ķermenīšu).
 5. Gremošanas sistēma (GrS) – bilirubīns – organisma ŪDENS piesārņotības pakāpes procents.
 6. Urīns – organisma ŪDENS raksturojuma kvalitāte. Izvadsistēma (UjS).
 7. Svars – organisma stratēģiskā ŪDENS rezerve – reproduktīvā sistēma, āda (RS).
 8. Cukurs – ŪDENS enerģija – endokrīnā sistēma (EdS).
 9. pH – skābju/sārmu rādītāja koncentrācija ŪDENĪ (cik skābju, cik sārmu). Ūdens sadalās par +H un –OH2. Hidroksilgrupām ir jābūt vairāk (pēc skalas, par 7.43) – kaulu – muskuļu sistēma (KMS).
 10. Limfātiskā sistēma (LS) – leikocīti – ŪDENS individuālā aizsardzība.
 11. Imūnsistēma (IS) – temperatūra – organisma ŪDENS temperatūra.
 12. Perifērā Nervu Sistēma (PNS) – holesterīns – ŪDENS tauku procents, neirona apvalka biezums.

 

KATRA KONSTANTE ir kaut kāds ŪDENS KVALITĀTES rādītājs – Tº, ātruma, blīvuma, enerģijas, stratēģiskās vai operatīvās rezerves, toksīnu, tauku daudzuma.

Par ko tas liecina? Tas nozīmē, ka ŪDENS satur PROGRAMMU, kas nonāk organismā un nodod mums savas VESELĪBAS KONSTANTES! Kā arī – ŪDENS nes INFORMĀCIJU par to, kādā bioloģiskā ritmā mums jādzīvo un kur ir mūsu nāves robeža!!!

 

KATRA CILVĒKA PIENĀKUMS ZINĀT VISAS 12 KONSTANTES, LAI TĀS UZTURĒTU!

 

Tās uzturēt ir iespējams ar NOTEIKUMU: pieturēties pie PAREIZA DZĪVES VEIDA un SAŅEMT optimālo diennakts ŪDENS normu.

 

Organismā nonāk vīruss – ceļas Tº – palielinās leikocīti, pazeminās enerģētikas rezerve – pazeminās aknu darbība (intoksikācija), sabiezē asinis (skābas) – pazeminās pH līmenis – mainās viss pārējais: elpošanas ritms, pulss, pazeminās hemoglobīns, jo ir skāba vide, tā tiek sabojātas vairākas konstantes – tas ir sitiens zem jostas vietas.

Kā normalizēt Tº? – vienkārši izdzert 1,5l karstu (40º), minerāliem bagātinātu ūdeni vai citu, tuvu šiem kvalitātes rādītājiem.

Kā normalizēt augstu asins spiedienu? – tāpat izdzert 1,5l minerāliem bagātinātu ūdeni katru dienu, 3 nedēļas pēc kārtas, lai sašķidrinātu asinis un uzlabotu izvadsistēmas darbību.

Kā normalizēt paātrinātu sirds darbību? – atkal tas pats! Jo asinis ir biezas un taukainas.

Vienīgi leikocītus un hemoglobīnu varam uzlabot arī ar uzturu.

 

Tātad , dzeram TĪRU, BIOLOĢISKI AKTĪVU – DZĪVU, SĀRMAINU AR ZEMU VIRSMAS SPRIEGUMU, STRUKTURĒTU, MĪKSTU, BEZ PIESĀRŅOJUMA ŪDENI!!!

Tas pats ar UZTURU! JA NAV PIEEJAMS TĪRS ŪDENS UN UZTURS, tad var lietot uztura bagātinātājus.

 

Bet nu diezgan ir runāts par slimībām!

          Parunāsim par PRIEKU!

Pārāk ilgi ja bēdājas cilvēks,

          Dvēsele sasmok un pieglum.

Tajā, tāpat kā stāvošā dīķī,

          Visādi ērmīgi augi sazeļ,

Un no tādas bēdīgas dvēseles

          Veldzi neviens sev vairs nevar pasmelt.

Tur, pa viņas tumšajiem dziļumiem,

          Plēsīgi kukaiņi zaglīgi lodā…

Vajag nākt PRIEKAM, kā paliem, kā plūdiem,

          Aļģu glumumu izskalot ārā,

Bet, ja nu nenāk ne pali, ne plūdi,

          Izroc vismaz kādu nelielu strautu,

Tikai, nekādā gadījumā, nevajag

          Uzmācīgajam drūmumam ļauties…

Lai nu kā, tomēr katru rītu

          Uzaust saule un putni lido,

Lai nu kā, tomēr katru nakti

          Spīd kāda uguns tumsas vidū…

Neticu es, ka nav iespējams atrast

          Papardes ziedu vai citu nieku,

Tādu, kas pārvērtīsies par PRIEKU!